Záhady a britská monarchie – zájem o UFO a záhadno koluje i v žilách modré krve

Královská rodina

Britská královská rodina je jednou z nejsledovanějších skupin lidí. Skandály a poprasky, jako by ji doprovázely už po staletí – Zálety Jindřicha VIII., vztah prince Charlese mezi princeznou Dianou a vévodkyní Camillou, nebo i průšvihy královského vnuka Prince Harryho. Málo kdo však ví, že i tato slavná skupina lidí se zajímá, nebo se dostala do styku s jevy UFO, nebo kruhy v obilí.

Začněme od prince Charlese. Ten jak sám tvrdí byl v březnu 1986 svědkem pozorování UFO. Vracel se z návštěvy USA a u konce cesty nad Atlantikem spatřil v cockpitu (střídal se v řízení s pilotem) společně s druhým pilotem podlouhlý objekt, který velice silně zářil rudou barvou a značně oslňoval celou kabinu. Okamžitě podali hlášení o pozorování a nedaleká pozemní stanice jim nahlásila, že podobný objekt ve stejné oblasti zaznamenala další letadla.

Po důkladné analýze, které se sám princ z Walesu účastnil, a také na ni dohlížel se ukázalo, že se v žádném případě nemohlo jednat o letadlo a z tohoto důvodu princ Charles dodnes tvrdí, že se stal svědkem pozorování UFO.

Zájem o UFO je silný také ze strany Charlesova otce prince Phillipa, vévody z Edinburghu, který se již léta o UFO zajímá, i když sám zřejmě žádné neviděl. Phillip stál i za činností, která vyjádřila jistou podporu pro výzkum kruhů v obilí na jihu Anglie.

Šílená teorie David Icka

S velice šílenou teorií přišel i známý ufolog a konspirátor David Icke. Podle této teorie je královská rodina k tomuto tématu mnohem více spjatá. Icke si myslí, že v roce 1940 během bitvy o Anglii celá královská rodina zahynul v jednom z jejich bunkrů za Londýnem a její zástupci byli nahrazeni mimozemskou rasou, která se v tomto období nacházela na své lodi právě nad Britskými ostrovy. Tito dvojníci mají žít a vládnout dodnes, ale občas se jim jejich „oblek“ poškodí. Toto poškození mají prý nasvědčovat občasné skvrny na kůži členů královské rodiny.

Ale myslím si, že na tuto teorii máte stejný názor jako já …

 Straší v Charlesově residenci?

Teď trošku z jiné oblasti záhad – známé sídlo Charlese a jeho manželky Clarence house má obývat duch vévody z Clarence. První setkání s tímto duchem je ze 40. let minulého století kdy sekretářka Sonia March měla pozorovat rychle se pohybující tmavou postavu bez noh po jednom z pokojů. I princ Charles říká, že občas v domě slyší „klepání na dveře“…

Clarence house


Reklamy

Posted on Březen 25, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Historie, Konspirace, Nezařazené, Politika, Ufologie and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. komentáře 3.

  1. Jednoduchý test: angažujte člověka, který je schopen vidět auru. Požádejte ho, aby se zaměřil na někoho z členů královské rodiny. Udajně jsou tací, kteří dokáží vidět auru člověka i na videozáznamech, ale tím si nejsem tak jistý. Bytosti, které nemají pozemský původ a jsou v tzv. skafandrech (které se lidským tělům podobají) a dále ještě klony by auru neměly vyzařovat. Tím se vaše teorie potvrdí, nebo vyvrátí. Dejte vědět, jak jste dopadli :-))

    • ondraprochazka

      Dobrý den
      Takovéto lidi znám, ale opravdu nevím jak by přišli do styku např. s Alžbětou II. 😀 Tedy pokud to není možné skrz videozáznam 🙂

  2. Pána Davida Ickeho odporúčam brať s rezervou, lebo sa mi zdá, že niekedy preháňa s tými jeho dych vyrážajúcimi sci-fi teóriami. Aj Lord z Clancarty mal zaujímavé a cenné informácie o UFO.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: