Sídlo SS jako okultní ráj nacistů a fantastické technologie, které mohli změnit podobu světa

Hrad Wewelsburg

Hrad Wewelsburg

V severozápadním Německu se nachází hrad, který se téměř nijak neodlišuje od jiných. Náhodného turistu však zaujme jeho trojúhelníkovitý tvar, pro který se zřejmě stal sídlem nechvalně proslulé SS.

Když v nacistickém Německu začala převládat antisemitská myšlenka o vyhlazování „nečistých podlidí“, Heinrich Himmler uznal za vhodné vybrat sídlo pro lidi čisté rasy (kterou právě měla být Schutzstaffel). Sídlo SS měl stanovit Herbert Wiligut, pomocí jeho schopnosti nahlédnout do minulosti. Himmlerův architekt Hermann Bartels ho měl později předělat na ideálnější podobu, kterou však zcela nedokončil. K původním plánům nacistů patřila i výuka archeologie a mytologie, nikdy se tak však nejspíš nestalo. Samotný Himmler měl k rekonstrukci a využívání hradu povolení a podporu od vůdce Adolfa Hitlera, který dokonce hrad navštívil již v roce 1933.

Heinrich Himmler po příjezdu na Wewelsburg

Celý komplex byl velice zvláštně utvářený. Obrovská hala v Artušovském stylu s kruhovým stolem (místo něj však bylo velké ohniště) uprostřed a okolo něj 12 židlí, také nejrůznější nacisty, tehdy ještě koupená umělecká díla a samozřejmě veliká knihovna s několika odděleními jako např. Grál, Árijec a král Jindřich (zřejmě Jindřich Ptáčník, o němž si Himmler myslel, že je jeho převtělenec.) a i proto si zřejmě přál být pohřben právě ve sklepení hradu. Himmler samozřejmě v útrobách hradu pohřben není a dnes je z hradu muzeum nacismu, hotel a restaurace.

Hala, připomínající sezení Camelotu

Další zajímavost se nachází na podlaze v pracovně nejvyššího šéfa jednotek SS. Jedná se o okultistický symbol „Černé slunce“ (Schwarze shonne – SS ?). Pří pátrání po významu symbolu se dozvídáme následující: Z černého slunce sálá síla (Vril), díky které může Árijec procházet mezi dimenzemi a řídit dění ve vesmíru – být tedy podobný  bohu. Léčitel Gakon mi nezávisle na tomto textu sdělil, že z něj vyzařuje panovačnost, ovládání a nadřazenost – skvěle to charakterizuje führera, že ano?

Miguel Serrano říká:

Černé slunce je krok do jiného Vesmíru, do antihmoty, která se vyvíjí jiným směrem a kterou ovládá jiný čas, tj. Věčnost – nevyužitý čas, neuskutečňující se a existující za hranicemi reality.  Je to vstupní brána a výchozí okno z našeho vesmíru do takového, z něhož, dle jeho názoru, přišli naši bohové-předkové, a skrze něž přichází Avatárové, aby rozpoutali rozhodující boj s nepřáteli. Prostřednictvím Černého slunce se uskutečňuje iniciace, hrdina umírá a vstává z mrtvých v jiné, nesmrtelné formě, podobajíc se svým bohům. Symboly Černého slunce jsou dvě různoběžné svastiky, dvě proto, neboť zobrazují Kolo přechodu. Levotočivá svastika, stmelující i rozrušující, symbolizuje přechod do světa, kde přebývají bohové, kdežto pravotočivá značí návrat zpět. A návrat tohoto Kola představuje Věčný návrat – nesmrtelný život Árijců, jenž není ohraničen jen jedním světem. Právě za Černým sluncem se skrývají síly naší rasy.

Černé slunce - symbol síly, která při správném využití může árijského člověka udělat bohem ...

Die Glocke - měl fungovat na principu vířivého motoru

Vimana

Zajímavá událost se v souvislosti s hradem měla stát v roce 1936, kdy poblíž Freiburgu v Černém lese mělo dojít k havárii tělesa, ze kterého se nakonec vyklubal letoun nepozemské výroby. Jeho trosky ještě tu noc měly být nacisty zabaveny a společně s těly „pilotů“ převezeny právě na hrad Wewelsburg. Zde měla započat éra známá jako zpětné strojírenství (nebo také reverzní inženýrství). Technologie nacisty v roce 1936 získaná měla být obnovena, dále rozvíjena a následně vytvářena v mnoha továrnách především pod vedením Hanse Kammlera důstojníka Waffen-SS a ředitele několika nacistických továren, kde měli být vyvinuty známé rakety V1 a V2 – náhoda? Byly to technologie na tu dobu nevídané a zlomové. Spekuluje se také o tom, že se nacisté o používání a vývoje těchto technologií mohli dozvědět přes staré sanskrtské texty, ve kterých jsou velice často popisovány letouny Vimana, podle kterých měl být vyvíjen jeden z nejkontroverznějších nacistických projektů. Mělo se jednat o projekt „Zvon“(Die glocke). Zvon měl za úkol sestrojit letoun, který měl zřejmě sloužit jako nosič pro nacisty jistě vyvíjenou atomovou bombu. Tento letoun měl vypadat skutečně jako zvon (tedy naprosto nevhodný tvar pro pohyb ve volném prostoru). Když se však podíváme na stroje vimana, podobnost je naprosto zarážející. Skutečně se nacisté zabývali sestrojením „zázračných zbraní“ pomocí starověkých textů? Pokud ano, země musela být navštívena mimozemskými, nebo jinými bytostmi, ve které nacisté tolik věřili (snad se s nimi i setkali?). Nacistická atomová bomba je také velkou záhadou, protože podle některých zdrojů se o ni nacisté zajímali i z pohledu Sodomy a Gomory, tedy měst, která měla podle Starého zákona zničit ohromná síla. Některé názory nasvědčují tomu, že se mohlo jednat o pradávný jaderný výbuch způsobený inteligentními bytostmi. Ale zpět ke zvonu. Na severu Polska se nachází městečko Ludwikowice, kde měla být jedna z tajných SSáckých továren. Právě v tomto nacistickém komplexu měly být vyvíjeny šílené technologie a možná také právě zvon. Nasvědčuje tomu zvláštní stavba známá jako Henge, nebo také Mucholapka, která podle badatelů mohla sloužit jako testovací plocha právě pro zvon. Další lidé zase tvrdí, že jde jen o část konstrukce pro chladící věž. Kde je tedy pravda? Myslím, že si ji najdete sami…

Mucholapka

Chladící věž

Válka skončila vítězstvím spojenců a nejspíš za to můžeme být rádi. Nacisté vyvíjeli zbraně tak mocné, že i kdyby Rudá armáda stála na předměstí Berlína, dokázaly by změnit chod války, tím pádem bych tyto řádky s velkou pravděpodobností psal německy.

Rozšíření:

Jak mi píše kamarád Milan Zacha Kučera, známý jako Jeseň (jesen.cz)
už delší dobu si lámou s tajemnými zvuky vycházejícími ze země
také lidé z badatelské skupiny D.G.B. Všechny tyto zvuky se začaly
ozývat se stejným načasováním (tedy až v poslední době) z podzemí
jisté hory Soboň v Polsku. Zvuk připomíná hučení těžkých
obráběcích strojů nebo nějakých agregátů. V minulosti byly na této
sudetské hoře pozorovány i jiné paranormální jevy. Celá věc by
nebyla tak zvláštní kdyby:

-hora Soboň nebyla ztracená hluboko v lesích
-nevedlo na ni žádné známé elektrické nebo jiné vedení
-nebyla celou válku přísně střežena speciální oddíly Luftwaffe a SS
-nebyla nejvyšším místem vybetonovaných nacistických laboratoří neznámého určení
-a nebylo minulý rok po 25 metrech vrtání v žule dosaženo neznámých
podzemních prostor ve kterých je vzduchotechnika, koleje , bedny…
-neprojevovala o oblast enormní zájem ruská strana 1945,1964,1981
(výpravy ženijních jednotek) a 12. správa Stb (řízená z Bratislavy) nasazená na německé agenty v oblasti
-a v blízkosti se neprojevoval tzv. vortex
-a poblíž nebyla Witkowského mucholapka – Flytrap – betonové monstrum v
bývalé muniční továrně

Milan ještě dodává: „Skupina D.G.B. jsou hledači nacistické minulosti a neznámých částí
tohoto podzemního díla, mám ale poznatky i od badatelů z S.G.P.
jejímž jsem členem a od nezávislého badatele A.B. který v
Soboňských lesích často přespává a s detektorem kovů tráví
dlouhé dny a noci. Všechny tyto poznatky vyjdou v mojí knize:
„Největší tajemství III. říše“ ještě tenhle rok….“

Reklamy

Posted on Březen 7, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Historie, Konspirace, Nezařazené, Ufologie and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. komentářů 6.

 1. Parádny článok, Ondro. O tom hrade som síce moc nepočul a celá tá okultistická mánia okolo Himmlera a SS všeobecne mi troška smrdí prehnanosťou, záhada tajomného zvonu, spojitosť s Vimána a údajná testovacia plocha v Poľsku, to je jedna z nespravodlivo opomínaných UFO tém. Som rád že si ju takouto skvelou formou priblížil aj ostatným v tvojom článku.

  Inak apropo. Predpokladám že by si ten článok nepísal po nemecky, ale žiaľ vôbec. V prípade víťazstva nacistov a totálneho vyhladenia židov, rómov a ďalších „nepohodlných“, celkom určite nasledovali aj ďalšie menej cenný – medzi nimi aj Slovania, vrátane Čechov a Slovákov. Pár by nás určite ostalo, ale možno ako lacná otrocká sila.

  Sídlo SS jako okultní ráj nacistů a fantastické technologie, které mohli změnit podobu světa

  • ondraprochazka

   Díky za chválu Milane 🙂 Nacisté a okultismus je velice těžké téma, protože je tu mnoho legend a mýtů. Pravdou je, že se nacistická špička (snad až na Hitlera) těmito „tajnými vědami“ zabývali a samozřejmě byly členy společností jako je Vril a hlavně Thule. Když jsem se začetl do životopisů těchto lidí, zjistil jsem, že většina z nich má úplně stejné vlastnosti – podlézavost, ješitnost, nadřazenost a snaha být za každou cenu výjmečný…

 2. Naprosto souhlasím, a jen bych dodal, že tímto tématem se dlouhodobě zabývá badatel Joseph Farrell. Pokud můžete prostudujte jeho dílo. Vydal několik knih a osobně vlastním jeho “ Nazi international „, kde do detailu popisuje dění na konci války a jak špičky SS prchaly do Jižní Ameriky. Důkazů je dostatek, že to tak bylo a já jsem o tom přesvědčen. Navíc to vypadá, že i tento projekt „Zvon“ skončil v Argentině, kde na něm mnoho dalších let pracovali. Kdo ví kam až jejich kontakty sahaly, ale vůbec by mě nepřekvapilo, že část této technologie skončila v USA a stojí za mnoha UFO případy, kdy lidé neprávem tyto připisují mimozemšťanům. Skutečnost však je, že existují obě verze a za tou pozemskou s největší pravděpodobností stojí právě nacistické Německo ( tehdy ). Dnes nacistická Amerika :))

 3. Tá havária IAC pri Freiburgu v Čierrnom lese v roku 1936 sa podobá na veľmi dobre známy prípad havárie IAC pri meste Roswell z roku 1947. To provokuje taký záver, že ani jedna z tých havárii IAC nebola vôbec náhodná. Toto svedkom v roku 1941 pozorované UFO malo podobný tvar ako ten zvon s názvom „Die Glocke“: http://www.ufoklub-trnava.sk/?strana=diskusia-galeria&idobr=1492&stranka=1. Tu je odkaz na nafilmovanú svedeckú výpoveď tohto pozorovania: http://www.youtube.com/watch?v=uenDz2HRsQE. V čase t = 1:10 svedok dokonca tvrdí aj to, že rekonštrukciu cesty číslo 66 v dedine Devičie na jar v roku 1941 prevzala nejaká Nemecká spoločnosť s názvom „Über Land“. Nie preto, lebo tam Nemci robili nejaké tajné experimenty a kvôli tým ich experimentom tam boli pozorované tie záhadné veci ? Aj iné UFO, napríklad typ Adamsky sa veľmi podobal zvonu a tajným nacistickým UFO s názvom Haunebu. Tá podobnosť je dosť provokatívna, nezdá sa vám ? Tá záhadná Nacistická kruhová stavba Mucholapka, ktorá sa volá aj ako „Henge“ sa ten názov „Henge“ podobá na veľmi dobre známu Britskú národnú historickú pamiatku s názvom „stoneHenge“. A nie len samotným názvom ale aj tvarom sa na to nápadne podobá. To slovo „Henge“ je Nórske slovo a v preklade znamená „závesný“, takže na tej stavbe bolo asi niečo zavesené. Možno práve ten zvon ako sa veobecne tvrdí. Slovo „Henge“ mi pripomína ešte slovo hangár. Mne tá Mucholapka pripomína ako keby to bol podstavec alebo pristávacie zariadenie pre nejaký lietajúci objekt s diskovitým tvarom, ktorý ešte nemal svoj vysúvací pristávací podvozok. Možno na to pristávali lietajúce taniere. Podobná kruhová konštrukcia sa nachádza na vrchole chrámu Jagannath-Ráthá v Indickom meste Purí (Puri) v oblasti Urísa (Odisha, Orissa). A na tej starej Indickej „Mucholapke“ na posvätnom chráme Jagannath-Ráthá dokonca aj spočíva veľký objekt diskovitého tvaru. Na tejto fotografii to jasne vidieť ako ten lietajúci tanier ako keby pristál na tej Mucholapke: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/55/Jagannath_Temple,_Puri.jpg. Vyzerá to ako typický lietajúci tanier, ktorý pristál na dopredu pripravenom pristávacom nosníku. …

 4. Super článek, kniha už je v prodeji? Strašně rád bych si ji přečetl.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: