První nepohodlný, který byl odstraněn

James Forrestal

Na mém blogu jste již mohli číst články, které se týkaly lidí, kteří byli z doposud „neznámých důvodů“ odstraněni, či jejich úmrtí bylo více než záhadné. Kdo byl však úplně první obětí tohoto nařízeného likvidování nepohodlných?

22. května došlo v ranních hodinách ve Walter Reedově národním vojenském zdravotnickém centru k úmrtí prvního amerického ministra obrany Jamese Forrestala. Podle mnohých nebyl tento incident nikdy pořádně vyšetřován. Jeden tvrdí, že Forrestal spáchal sebevraždu, druhý zase, že to byla vládou zosnovaná likvidace. Z podstaty mého blogu je již jasné, že se na následujících řádcích budu zabývat tézí druhou. Právě v druhou verzi věří velká část občanů USA. Nejprve si však pojďme osobu Forrestala připomenout.

James Forrestal (15.února 1892 – 22.května 1949) jak už jsem říkal byl  prvním americkým ministrem obrany a také ministr námořnictva. Během jeho působení velice zastával a podporoval stavbu letadlových lodí. A když zabrousíme do vod „alternativního myšlení“ zjistíme, že podle některých byl členem známé skupiny Majestic 12.

Zpět však k jeho smrti. Forrestal poslední dny svého života strávil právě ve vojenském zdravotním centru v Marylandu, kde také zemřel. Podle mnohých a zvláště pak podle armádního zpravodaje M.W.Coopera byl ministr obrany brutálně zavražděn z nepohodlnosti. Cooper sám ve své knize „Mimozemšťané v pozadí vlády USA“ (ke stažení na tomto webu: https://prochazkaondrej.wordpress.com/dokumenty/) tvrdí, že během Forrestalova působení ve vládě spadlo na území USA několik nepozemských letounů a začalo jedno z největších utajování v lidské historii. Byly sestrojeny armádní projekty, které měly rekonstruovat a následně znovu používat tyto „spadlé technologie“. Existuje dokonce fotografie diskovitého letounu (v němž snad seděl Forrestal), který však nebyl schopen létat, ale vzhledem jistě nabuzoval něco podivného. Forrestal byl přesvědčen, že se o těchto záležitostech musí široká veřejnost dozvědět. Rozhodl se tedy s celou situací vyjít ven, avšak protisnaha tajných služeb ho strhla zpět.

Forrestalovo "smrtelné okno"

Když se armáda dozvěděla o jeho „pochybných aktivitách“, byl označen jako duševně chorý, snad i trpící schizofrenií a následně tedy uzavřen do zdravotnického střediska v Marylandu. Časně ráno 22.května 1949 k němu přistoupili dva agenti tajné služby, z prostěradla udělali provaz jehož jeden konec přivázali v pokoji a druhý okolo Forrestalova krku. Tito dva agenti posléze ministra obrany vyhodili z okna. Forrestal zemřel na vnitřní zranění. Jeho smrt nikdy nebyla oficiálně vyšetřována . Byl tedy James Forrestal zavražděn kvůli tomu, že věděl mnoho a chtěl tyto informace sdílet? Pokud ano, tak se stal první objetí tohoto vládou nařízeného likvidování …

Reklamy

Posted on Březen 1, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Konspirace, Nezařazené, Ufologie and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Tvrdí sa, že aj známa Hollywoodska speváčka a herečka Marilyn Monroe takto podobne zomrela ale podľa mňa asi nie kvôli UFO ale údajne kvôli tomu, že sa od prezidenta Kennedyho dozvedela o chystanom atentáte na Kubánskeho vodcu, Fidela Castra. Chceli ho vraj otráviť, čo sa im zjavne nepodarilo. Potom, keď ju pán exprezident JFK nepríjímal ako milenku a mala s ním nejaké problémy a spory, že sa nejako pohádali, tak sa prezidentovi v telefóne vyhrážala, že ten pripravovaný atentát na Castra prezradí novinárom a ten telefonát bol akurát odpočúvaný a to sa jej stalo osudným, bolo okamžite rozhodnuté o jej fyzickú likvidáciu. Kvôli bezpečnostným opatreniam aby sa ten atentát ani náhodou neprezradil. Tajné služby FBI, CIA a možno aj iné, pre istotu sledovali a odpočúvali všetky Kennedyho milenky, nie len Marilyn. Pravdepodobne bol pán prezident aj upozornený, že ak nechce ohroziť životy svojich mileniek, tak nech im neprezrádza štátne a vojenské tajomstvá.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: