Prezident Eisenhower se třikrát sešel s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Pentagonu

Nedávno zveřejněné informace v denících dailymail.co.uk a huffingtonpost.co.uk hovoří o setkání 34. Prezidenta USA Dwighta Davida Eisenhowera s mimozemšťany.

Britský autor a badatel únosů do UFO Timothy Good výše jmenovaným deníkům sdělil, že bývalý poradce pentagonu potvrdil Eisenhowerova setkání s nepozemskými bytosmi v roce 1954 na základně Holloman v Novém Mexiku.

Celá setkání měla být domlouvána a organizována vysíláním telepatických zpráv, protože zjevně ony bytosti telepatii skvěle ovládají.

Po všech organizačních přípravách se skutečně Eisenhower s dalšími svědky měli setkat s „druhou stranou“

Konspirátoři o tomto setkání hovořili celé roky, ale toto je poprvé co s touto informací vyšel na povrch uznávaný akademika a konzultant amerického kongresu.

Ve Franks Skinner‘s show sdělil, že vlády po celém světě jsou v pravidelném

Zvláštní setkání: Tvrdilo se, že se Eisenhower setkal s mimozemskými bytostmi právě na základně Holloman Air Force

kontaktu s mimozemšťany již po dlouhá desetiletí. A dodal, že mimozemšťané učinili jak formální tak neformální kontakt s tisíci lidmi na planetě a to z různých společenských vrstev. Když byl tázán proč se mimozemšťané nespojí s někým jako je Barack Obama, odpověděl:“ S určitostí Vám mohu říct, že v roce 1954 se Eisenhower třikrát setkal a jednal s mimozemskými bytostmi na různých leteckých základnách, vščetně základny Holloman v Novém Mexiku.“ Dále dodává, že tam bylo přítomno mnoho svědků.

O prezidentovi Eisenhowerovi, který byl ve funkci v letech 1953 – 1961 je známo, že silně věřil v život jinde. Dokonce i tento bývalý generál armády USA za druhé světově války silně prosazoval rozvoj kosmického programu. Jeho první setkání s mimozemskými bytostmi mělo proběhnout v únoru 1954, tedy v době, kdy bylo všem řečeno, že je na dovolené v Palm Springs v Kalifornii. Bylo to setkání s rasou, která měla nordické rysy. Dohoda však nakonec stejně byla uzavřena s rasou šedých.

Z oblasti Holloman Air Force base je dokonce pořízena tato fotografie z roku 1957

„Víme, že až 90% všech zpráv o UFO lze běžně vysvětlit. Nicméně bych řekl, že miliony lidí na celém světě viděli skutečnou věc.“ Dodal Good.

Podle tajných dokumentů zveřejněných v roce  2010 britským ministerstvem obrany, nařídil sir. Winston Churchill, aby všechna pozorování UFO byla uchována v tajnosti. UFO bylo pozorováno  nad východním pobřežím Anglie letounem Královského letectva, který se vracel z mise ve Francii, nebo v Německu.

Churchill později s Eisenhowerem celou UFO situaci projednávali a hledali způsob jak s ní naložit.

 

 

Překlad a dodatky: Ondřej Procházka
 Zdroje: 
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2100947/Eisenhower-secret-meetings-aliens-pentagon-consultant-claims.html
http://www.huffingtonpost.co.uk/2012/02/14/eisenhower-and-the-aliens-former-us-president-had-three-secret-meetings-with-extra-terrestrials_n_1275692.html
Reklamy

Posted on Únor 15, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Konspirace, Nezařazené, Sdílené články, Ufologie and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Podľa môjho názoru sa vtomto prípade ako aj v mnohých iných, jedná o polopravdy a cielene zavádzajúce dezinformácie. Snažia sa iba bagatelizovať a zamaskovať tajnú dohodu so zlými mimozemšťanmi, ktorú v roku 1964 uzavreli na AFB Holloman v Novom Mexiku. Preto sa tak veľmi zdôrazňuje, že sa akože na ničom nedohodli, lebo toto má byť tou hlavnou pointou, že sa s níkým na ničom nedohodli, čo vôbec nie je pravda. Môj podrobnejší názor a argumentácie na tieto dezinformácie si čitateľ, ak má záujem, môže prečítať na tejto webovej stránke: http://www.ufoklub-trnava.sk/?strana=clanok&id=234&kategoria=2&zoradenie=datum&stranka=1

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: