Nastal čas změny – pojďme za lepším světem!

Změny zasahující lidstvo jsou velice patrné

Léta jsme žili v nevědomosti a lži. Nyní se však objevují lidé, kteří by mohly pomoci velkému prozření, žádají spolupráci  a vzájmně si pomáhají – jsme to MY všichni. Takto bych charakterizoval dění posledních dnů.

Svět bude změněn k lepšímu jen tehdy, kdy se o to sami pokusíme. Tato doba právě nastává a jen mi máme mít zájem na lepší zítřky, protože nikdo nebude dělat práci za nás. Mnohým se nejspíš tento text zdá jako úplný nesmysl, zmatek, nebo sektářské povídačky,  dokonce i já sám jsem takto donedávna vnímal podobné články, ale nyní mohu říci, že i na mě začala doba plně působit. Vztahy se prohlubují a žadoní po spolupráci. Ostatní lidé okolo nás zapříčiňují, že se setkáváme s dalšími fantastickými osobami. Dříve bych to nazval náhodou, ale nyní vím, že to tak má být a vše je řízeno vyšším principem. Konečně jsme našli směr, kterým se máme vydat, jediné co zbývá, je vzít sebou ostatní lidi – to však nebude jednoduché, ale když to dokážeme najdeme to co hledáme. Těm, kdo zůstali v pozadí – těm co chtějí hledat pravdu a pomoci k nirváně lidstva hoďme lano,  k těm, kdo zůstali v pozadí a pravdu chtějí jen pro sebe se neotáčejme. Je to jejich cesta, kterou si vybrali a stejně všichni víme jak jednou musí skončit. Měli nás za ovce, které mohou pomocí psů (média a politika) ovládat. Rozbourejme ohradu a dejme se vlastním směrem, protože správný směr je již od nepaměti v našich srdcích. Někteří z nás ho nevidí  jen kvůli „psům“, kteří ho po desetiletí zakrývali nepodstatnými lžemi. Teď nastává období, které nám přeje a stojí za námi. Dejme se dohromady a chtějme znát pravdu, protože my se zasloužíme o lepší budoucnost!

Dovolím si pozměnit výrok a citát prezidenta Václava Havla „Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí “ na:

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí….

Zdroj obrázku:
http://progressivetoo.files.wordpress.com/2012/01/acta_protests_616.jpg?w=490&h=357
Reklamy

Posted on Únor 10, 2012, in Alternativní myšlení, Nezařazené and tagged , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Ondrej, dal si do článku obrázok zamaskovaných Anonymous – ákov. S nimi sa musíme spojiť a spoločne s nimi musíme pracovať na robení poriadkov na tejto planéte.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: