Mimozemšťané nás nejen navštívili, ale jsou tady stále!, aneb rozhovor s Janem Pavlíkem

Mimozemšťané nás nejen navštívili, ale jsou tady stále!

Zdravím všechny čitatele. Dnes jsem se rozhodl udělat rozhovor s badatelem, prvním tajemníkem klubu K.N.O.B., spoluzakladatelem první olomoucké ufologické konference a setkání v Chotěboři  Janem Pavlíkem.

Přeji vám příjemnou zábavu

 

 

Dobrý den.  Začátkem už vždy bývá zvykem malé představení, tak Vás o to poprosím také.

Před mnoha lety jsem vystudoval Přírodovědeckou fakultu Palackého University, obor numerická matematiky (nyní je to informatika), pracoval jsem převážně v informační soustavě různých organizací. Nyní jsem už v důchodu a mohu se věnovat svým koníčkům.

Jak jste se vlastně dostal k záhadologii?

Ve školních letech jsem začínal jako milovník a sběratel sci-fi a pravidelně navštěvoval antikvariát. Od verneovek jsem se dostal až k Dänikenovi a Součkovi, další autoři a knihy se objevily po roce 1989, kdy jsem se spíše zaměřil na esoterickou literaturu. Samozřejmě, že v mé knihovně mám i většinu knih Michaela Hessemana, Zecharii Sitchina a dalších autorů, zabývajících se mimozemskou problematikou. V letech kdy jsem pracoval ve Vlastivědném muzeu v Olomouci jsme navštívili Ufologický kongres v Košicích, kde jsme z místního muzea převzali výstavu Miloše Jesenského o UFO a v roce 1996 uspořádali 1. olomouckou ufologickou konferenci se zahraniční účastí.

Do jaké oblasti záhadna jste tedy uplně nejvíce nadšený?

Záhadologie není věda ani pavěda, ale koníček – najít logické vysvětlení jevů, které věda neuznává a nezkoumá. Naproti tomu to zkoumá armáda a supertajné organizace, což je potvrzením toho, že jevy existují. UFO a mimozemšťané mne už nezajímají, protože to je vyřešená věc. Vím, že život je v celém vesmíru a všude kolem nás. Mne nyní zajímají problémy jako je kódování DNA, co všechno je tam naprogramováno, jak to lze měnit a co z toho vznikne. S tím souvisí i problémy kolem tzv. jemnohmotných těl, dalších vibračních struktur, kde jsou zakódovány veškeré informace z minulosti i budoucnosti. Podobnost těchto struktur s operačním systémem počítačů a jednotlivými podprogramy je naprosto dokonalá. Možná proto, že se na to dívám z pohledu kybernetiky.

Již několik sezón pořádáte s Milanem Knobem v Chotěboři setkání příznivců záhad, tajemna a esoteriky. Povězte něco o těchto festivalech našim čtenářům.

Sám jsem organizoval setkání záhadologů od roku 2000 v Morkovicích u Ivanovic na Hané, ale tam byla malá kapacity ubytováni a zájem byl velký, proto jsme po dohodě s Milanem Knobem dělali akce již jen na RS Geofond u Chotěboře, kde se může zúčastnit až 150 zájemců. Od roku 2008 setkání specializujeme na Festival záhad a Festival esoteriky, původně dvě akce ročně v květnu a září letos musíme pro velký zájem rozšířit až na 7 setkání. Program naleznete na stránkách klubu: http://k.n.o.b.sweb.cz, kde jsou i dokumenty o minulých akcích, včetně audiozáznamů přednášek, které mohu zaslat zájemcům přílohou e-mailu.

Během několika let jste se díky těmto setkáním setkal s mnoha známými a skvělými lidmi. Koho ze všech těchto lidí si nejvíce vážíte?

Nejzajímavější a nejmilejší byli filmaři – Igor Chaun a Viliam Poltikovič, záhadolog Ivan Mackerle a v podstatě bych musel vyjmenovat všechny přednášející, které najdete na programu našich akcí. Řada z nich se zúčastňuje každoročně, stejně jako většina účastníků, pro které je naše setkávání lékem na duši.

Setkal jste se někdy sám s něčím „zvláštním “ až paranormálním?

Astrální tělo je přesným obrazem těla fyzického

Osobně jsem se setkal s mnoha paranormálními jevy, zažil jsem i něco jako únos astrálního těla, což je podle mne většina tzv. únosů do UFO. O podrobnostech však hovořím jen mezi čtyřma očima se svými přáteli, protože kde to nezažil nebo neví o co jde, tak to nemůže pochopit. Také bych byl nerad, abych byl považován za blázna. Esoterické zážitky jsou nesdělitelné!

Jaký je váš názor na archeoastronautickou teorii? Myslíte si, že nás v minulosti skutečně navštívili mimozemští astronauti?

Mimozemšťané nás nejen navštívili, ale jsou tady stále! Jsme to my! Všichni jsme na Zemi přišli z vesmíru, ale dědičná paměť nám byla zablokována. Mimo nás zde samozřejmě operují i další mimozemšťané, třeba jako výzkumníci a studenti, ovšem pouze v utajení. Celá historie civilizace na Zemi je záměrně zkreslována, zejména církvemi, v jejichž čele jsou mimozemšťané. všechny církve slouží jen k ovládání lidí a k matení historie.

Jak vnímáte současnou dobu a zvláště tento rok 2012? Co nás v následující měsících podle Vás čeká? Bude to transformace vědomí, „první kontakt“, nebo nás nečeká vůbec nic?

Nečeká nás žádná katastrofa, mimo ekonomickou krizi a pád kapitalismu. Opět zvítězí komunismus, ale ne pod heslem diktatury proletariátu, ale pod heslem, kterým se řídí všechny mimozemské vyspělé civilizace „Každý podle svých schopností – každému podle jeho potřeb.“ Tento přechod na vyšší typ společnosti ale může trvat i 50 let, je to generační problém. Současné politické strany zaniknou a společnost budou řídit moudří – dnešní indigové děti. Ke kontaktům samozřejmě dojde, to proces urychlí, ale bude to znamenat i světovou válku. proto s tím mimozemšťané nespěchají a čekají, jestli zmoudříme sami.

Jaký pohled máte na známý Projekt Odhalení (Disclosure)? Kdyby se Vám naskytla možnost podílet se na podobné činnosti u nás, přijal by jste tuto nabídku ?

Nemohu k tomu nic říct, protože se na tom podílím.

Nějaké slovo závěrem?

Změna k lepší společnosti je možná jen pokud se změníme sami, zejména pokud poznáme pravdu o naší civilizaci a netušené možnosti člověka. Ke změně slouží všechna naše setkání v Chotěboři a proto je každý srdečně zván. Pro velký zájem jsme nuceni zájemce i odmítat, občas se také mezi nimi objevují různí zpravodajci. I když to zní pateticky, ke změně dojde jen bude-li převažovat mezi lidmi láska a ne závist a honba za penězi. Ty nejcennější hodnoty totiž za peníze nelze získat, ale na to musí přijít každý sám.

Děkuji za rozhovor a do budoucí práce přeji všechno dobré!

Ondřej Procházka

 

Zdroje obrázků:
http://www.2012rok.sk/wp/wp-content/uploads/subory/astral-0.jpg
http://www.daviddarling.info/images/Close_Encounters_of_the_Third_Kind.jpg
Reklamy

Posted on Únor 7, 2012, in Alternativní myšlení, Archeoastronautika, Exopolitika, Nezařazené, Rozhovory, Ufologie, Věda and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. komentářů 8.

 1. Nice 🙂 By mě zajímalo to podílení se na projektu Disclosure 🙂

  • ondraprochazka

   Pan Pavlík říká:
   Podílím se propagací aktivit, směřujících k odtajnění mimozemšťanů a jejich aktivit. Je to nebezpečné, mnoho lidí již bylo „zmizeno“ ze světa

   • Tomu rozumím, že to asi není úplně jednoduché a – podle různých výpovědí – pravděpodobně i velmi nebezpečné. Lze aktivity pana Pavlíka někde i vidět nebo je jinak zaznamenat? Nebylo by špatné, kdyby např. Steven M. Greer navštívil ČR. 🙂

   • ondraprochazka

    Nebojte, něco se chystá!

 2. V listopadu 2011 mělo být jedno z největších setkání okolo ufologie v Praze, myslím, že se přesunulo na jaro 2012. Má se to týkat toho? 🙂

 3. Mimozemšťane náš, jenž jsi ve vesmíru, posvěť se jméno tvé GVKB, přijď k nám konečně království tvé dokonalé, buď zde jenom vůle tvá, jako je ve vesmíru, tak i na naší ubohé zemi. Jistoty a výhody dej nám už dnes, a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme těm, co chybují a neuveď nás v pokušení lhát a krást, ale zbav nás od toužení po moci a bohatství. Tvé je nekonečné vesmírné království, i moc i sláva navěky ve vesmíru. Amen, spadl mi ze srdce konečně veliký kámen.

 4. Pán Pavlík o sebe tvrdí, že „zažil jsem i něco jako únos astrálního těla, což je podle mne většina tzv. únosů do UFO.“. Má pravdu, lebo aj moje astrálne telo bolo tými zlými nepozemskými duchovnými bytosťami v mojom detstve unášané do UFO. Malo to také následky, že moje atrálne telo z ničoho nič spontánne vychádzalo z tela a mal som kvôli tým astrálnym únosom mnohé mimotelové zážitky OOBE. Pri jednom mimotelovom zážitku som bol svedkom toho, ako tie bytosti uniesli do UFO astrálne telo jednej ženy z činžiaku oproti. Ja sa o tom nehanbím verejne rozprávať. Toho, že sa vráti komunizmus, sa obávam aj ja, lebo napríklad aj David Rockefeller má v pláne v novom svetovom poriadku používať Čínsky štýl diktátorsky prísneho komunizmu. Aj svätá Matka Božia, Panna Mária vo svojich zjaveniach varuje, že sa vráti komunizmus. Jeden starý pán, volá sa Jacque Fresco (13.3.1916) pod názvom The Venus Project (http://www.thevenusproject.com/) už plánuje taký sci-fi ako keby mimozemský model budúcej modernej, asi komunistickej spoločnosti.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: