Stále záhadný projekt Aurora

Jediná fotografie, která by mohla dokazovat existenci tohoto supertajného projektu

Letouny futuristických vzhledů mají brázdit vzdušný prostor nad celým světem. Lidé je považují za plavidla nepozemské technologie. Kde je však pravda?

Denně jsou po celém světě nahlášeny desítky pozorování objektů, vymikajících se našemu chápání. Velká část je později identifikována, ale objekty mající vlastnosti jako prudké zastavení ve vysoké rychlosti, náhlá změna směru, nebo uplné zmizení zůstávaji bez identifikace. Mezi takové patří i letouny trojuhelníkovitých tvarů, které však nejspíš nemají s mimozemšťany nic společného (tedy, alespoň část z nich). Je tedy náhoda, že velká část pozorování pochází z oblastí, kde jsou velké a mnohdy i tajné vojenské základny? Konkrétně pak oblast v okolí jezera Groom, známá jako S4 – Sektor 4. V této lokalitě se nachází jen jedno menší městečko – Rachel má pár desítek obyvatel a leží prakticky jen pár kopců od vládou nedávno přiznaného vojenského komplexu veřejně známého jako Area 51 – Oblast 51.

Satelitní snímek letecké základy u Groom Lake

Tady byly a jsou vyvíjeny a úspěšně testovány, jedny z těch nejšílenějších projektu Americké armády. Svá letadla tady vyvíjí firma Lockheed Martin, a tak není divu, že jde o skvosty oplívající těmi nejmodernějšími technologiemi. Vláda USA  existenci Area 51 pevně tajila až do 90tých let, kdy přiznala, že v oblasti Groom Lake má vojenské zařízení, avšak až v roce 2004 potvrdila existenci základny takovéhoto rozměru.

Zpět však k trojuhelníkovitým letounům. Je známo, že již nacisté se snažili vytvořit tzv. Wunderwaffe – Zázračná zbraň, letouny které měly zpravidla diskovitý tvar. Dodnes není jisté zda se to Třetí říši povedlo. Ale ani USA nezůstaly ve výrobě „šílených“ letadel v pozadí. Když  se v 80. A zvláště pak 90. Letech množili zprávy o tzv. Belgických trojúhelnících (Belgie v 90.letech zaznamenala spoustu těchto plavidel, neuvěřitelných schopností), začalo se spekulovat o tom, že vše je armádní výrobek nějakého jiného státu.

Jeden z mnoha snímků zachycujících podivné objekty nad Belgií v 90. letech

V poslední době se na veřejnost dostala záležitost pojmenovaná projekt Aurora. Má jít o supertajný projekt USA, v němž mají pracovat jedni z nejlepších konstruktérů a vytvářet supermoderní letouny trojúhelníkovitého tvaru. Tento projekt byl údajně zahájen již v 80tých letech a nyní měl být údajně plně obnoven z částky 9 miliard USD, které uvolnila vláda USA.

Letadla vyrobená v rámci projektu Aurora prý dosahují rychlosti Mach 5 – 6, tedy zhruba 5900 km/h a do pár hodin mohou dosáhnout cíle na jakémkoliv místě světa.

Všechny letouny projektu Aurora mají vysoce aerodynamický tvar, jelikož odpor ve vysoké rychlosti je velmi vysoký. Aurora má být navržena pouze jako průzkumný letoun a na radarech je pochopitelně neviditelná. Letouny Aurora podle svědků za sebou nechávají „vlnkovitou“ kondenzační stopu.

Jelikož neexistuje žádná doložená fotografie, máme k dispozici jen grafické návrhy

Jedním z Aurorou vytvořených letounů má být i známé TR-3B, které velice přesně popsal letecký technik pracující v Area 51 Edgar Fouche.

Otázky zda projekt Aurora skutečně existuje zůstávají stále nezodpovězeny. Ikdyž US Air Force ani vláda USA zatím tyto letouny veřejně nepřiznala, jejich existence je však velice pravděpodobná, jelikož podobná utajování jsou z minulosti velice dobře známa – např. letoun F-117A byl veřejně potvrzen až deset let po jeho uvedení do provozu.

Letoun F-117A byl také po dlouhá léta utajován

Reklamy

Posted on Únor 5, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Nezařazené, Ufologie and tagged , , , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Tie tajné vládne lietadlá diskovitého tvaru, ktoré sa ľahko môžu považovať za UFO, majú s mimozemskými civilizáciami asi iba to spoločné, že ich od nich odkukali s použitím reverzného (spätného) inžinierstva. Povráva sa, že tie nacistické tajné zázračné zbrane RFZ diskovitého tvaru neboli úplne dokončené, lebo na to nemci už nemali čas, ale USA im to všetko prebrali a oni to už potom neskôr po vojne dokončili. Pomohli im k tomu aj zaistené vraky havarovaných IAC, ktoré viac krát havarovali v štáte Nové Mexiko ale aj inde. Prípad „Roswell 1947“ aj keď je najznámejší, rozhodne ale neboíl jediný. Niektoré diskovité objekty mimozemského pôvodu, skrátene IAC sa vláde USA podarilo aj takým spôsobom získať, že tie kozmické lode neboli ani vôbec havarované alebo akokoľvek poškodené, lebo iba pristáli na pristávacích podvozkoch a posádka niekam zmizla. Potom dňa 25. apríla 1964 na vojenskej leteckej základni Holloman v Novom Mexiku Americká vláda podpísala tajnú dohodu s toutu negatívnou rasou mimozemšťanov: http://www.ufoklub-trnava.sk/?strana=diskusia-galeria&idobr=761&stranka=1. Nebol tam vtedy prítomný žiadny Americký a ani žiadny iný prezident, ani Eisenhower (ten v roku 1964 už dávno nebol prezidentom) ako sa to nepravdivo tvrdí od roku 2012, lebo to bolo tak veľmi tajné, že o tom nebol informovaný ani prezident USA. Tajná tieňová vláda, nie tá oficiálna s nimi uzatvorila tú dohodu. Prezident bol o tom informovaný až o niekoľko rokov neskôr. V rámci tejto tajnej zmluvy tí zlý mimozemšťania Americkej vláde poskytli ich plne funkčné lietajúce taniere (ak iné mimozemské technológie a informácie) a naučili Amerických pilotov na nich lietať. Takže oni také svoje tajné lietajúce taniere už dávno majú. Čo sa týka tajného projektu Aurora, tak ja mám také informácie, že cieľom tohto projektu bol vývoj iba jedného lietadla s rovnakým názvom ako bol aj názov projektu. To lietadlo sa volá Aurora a ten istý názov má aj tajný projekt, ktorý to lietadlo vyvíjal a tento projekt už žiadne iné lietadlo nevyvíjal. Lietadlo typu TR-3B bolo vyvíjané už v rámci iného tajného vládneho projektu. Lietadlo Aurora malo vystriedať krásne lietadlo typu SR-71 v kóde NATO prezývané ako „Čierny vták (Black bird)“, ktoré bolo niekedy najrýchlejším lietadlom na svete a ktoré vytvorilo aj rôzne iné letecké rekordy. Pohonnými jednotkami Aurory by mali byť štyri veľmi silné a výkonné revolučné náporové motory typu RAMJET a SCRAMJET. Vesmírna agentúra NASA v rámci oficiálneho programu s názvom „Hyper-X“s experimentálnym lietadlom Boeing X-43A postupne začali lietadlo Aurora odtajňovávať. Podobnosť experimentálneho lietadla X-43A s pravdepodobným výzorom lietadla Aurora určite nie je náhodná: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4a/X43a2_nasa_scramjet.jpg

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: