Japonská princezna Kaoru Nakamaru hovoří o přechodu do 5.dimenze

Japonská princezna Kaoru Nakamaru

Princezna Kaoru Nakamaru veřejně promluvila o nadcházejících časech, transformaci a přechodu do 5.dimenze. V rámci Pythagoras Conference Global Galactic Convergence 2011,  pronesla japonská princezna nečekaný proslov.

Komunikuji s UFOlidmi a s lidmi žijícími pod povrchem naší země (?https://prochazkaondrej.wordpress.com/2011/12/28/konspirace-hollow-earth-je-nase-zeme-duta/) Toto řekla princezna Japonska.

Ostatně se podívejte sami ! 

Pythagoras Conference  je velká konference každý rok pořádaná v USA. Jejím hlavním předmětem je Exopolitika, volné energie, archeologie, „nové dimenze“, světová bioekonomika a mimozemské civilizace.

Letos bude probíhat 10.10. – 14.10. (2012) v Indianě – USA

Reklamy

Posted on Leden 30, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Konspirace, Nezařazené, Ufologie and tagged , , , , . Bookmark the permalink. komentářů 5.

  1. Typologická analýza princezny odpovídá obsahové analýze – princezna má zvláštní schopnost s tvrdostí šelmy prosazovat i takové intelektuální koncepty, které nemá ověřené, procítěné, zažité. Je to jinak bytost poměrně uvolněná, která má určitou možnost přijímat hlubší duchovní vjemy, ale jedna část její osobnosti je značně dogmatizující a svádí ji z cesty. Její projev je slepencem hlubokých pravd, možných pravd, spikleneckých teorií, vyložených nepravd a až komických ptákovin (nejvíc mne dostala s tím džúsem z plechovky :-). Nejvíc mne naopak zarazila ta formulace, že „půjdeme kolem místa, které se nazývá N“. Takovou větnou vazbu totiž stěží použije někdo, kdo osobně nepoznal strukturu komplexního nadčasí a nadprostoru (resp. hyperprostoru obrazů a vzorů formálního pole; kde mají některé události charakter relativně nehybných věcí), ledaže by to poctivě a kvalifikovaně nastudoval u významných jasnovidců. S mimozemšťany již dnes komunikovat je možné, ale nejde o fyzické bytosti v našem slova smyslu. To ostatně prokázala již Vanga a zároveň nás upozornila, že mimozemšňané na Zemi fyzicky přistanou až za řadu generací, a že ti zde již nějakou formou přítomní nám stejně podstatné informace nesdělí. Patrně si uvědomují, že nemohou příliš narušovat autenticitu našeho vývoje. Jinak některé pokusy prokázaly, že duchovní přemisťování na jiné planety je prakticky nemožné, takže jednak se budeme jinam jen obtížně inkarnovat, jednak můžeme těžko mentálně komunikovat s jinými planetami, pokud jejich zástupce není přítomen přímo v blízkém okolí Země. Co se týká existence civilizace v podzemí, k tomu nemáme dostatek důkazů věcných ani jasnovidných potvrzení a princezna se s touto hypotézou ocitá v relativní izolaci. Je třeba také upozornit, že teorie inkarnační nemusí být v protikladu s některými relativně „smrtelnými“ teoriemi, ale že s nimi může existovat v určité dialektické jednotě. To, co v člověku umírá má také mnohoúrovňový, vrstevnatý charakter a i z tohoto důvodu nemůže jedna teorie lidskou smrt bezezbytku vysvětlit.

  2. Musíme si také uvědomit, že telepatická nebo jiná duchovní komunikace s nelidskými formami intelektu je i mezi jasnovidci velmi exkluzivní schopností, takže většina kontaktérů ve skutečnosti přímo s žádným nelidským intelektem nekomunikuje. Jestliže mezi proutkaři mají na stovky případů skutečný úspěch jednotlivci, pak u kontaktérů je poměr podobný ne-li horší. Větší šance by byla u řízených médií, ale, jak jsem uvedl výše, informační výtěžnost pro naši civilizaci bude nejspíš malá.

  3. Od této paní jsem si vyslechl jedny z nejzajímavějších věcí za poslední dobu, super!

  4. Kaoru o sebe tvrdí, že je v kontakte aj „s lidmi žijícími pod povrchem naší země“. Nie náhodou s civilizáciou Vril je v kontakte za ktorými sa naháňami aj nacisti počas vojny alebo ešte pred vojnou ? A že vraj komunikuje aj „s UFOlidmi“ ? Takže to nie sú mimozemšťania ale ľudia ? Alebo to myslela tak, že „ufonauti“ alebo „ufóni“ ? Obávam sa, že Kaoru v mnohých veciach nemá pravdu. Ja túto jej výpoveď aj z opatrnosti beriem s rezervou. Preklepol som si ju na anglickej wikipédii a aj inde na internete a že vraj ten jej titul „princezna“ je dosť sporný. Nie je to žiadna princezna. Ináč tá pytagovova konferencia bola urušená, tu sa pozrite: http://www.pythagorasconferenceglobal.com/. Darius, prosím vás aká „princezna“ ? Veď si ten titul iba svojvoľne privlastnila. Je to vraj nejaká politička a novinárka, tej by som moc neveril. Od roku 1974 bola Nakamaru členkou predstavenstva ministerstva zahraničného obchodu a priemyslu Japonska (MITI). Od roku 1980 bola poradkyňou na ministerstve zahraničných vecí. A tak ďalej, veď si ju preklepnite, že čo je zač. Hotová new age Slobodomurárka alebo Iluminátka, ktorá ako nejaký nacista komunikuje s civilizáciou Vril. V mojich očiach je tá Japonka absolútne nedôveryhodná, nech si už čokoľvek pekné tára. Tá jej „formulace, že “půjdeme kolem místa, které se nazývá N”“ bola iba voľne do češtiny preložená, po anglicky to asi ináč formulovala. Súhlasím s vami s týmto, čo ste napísal, pán Darius: „S mimozemšťany již dnes komunikovat je možné, ale nejde o fyzické bytosti v našem slova smyslu.“ To isté sme aj my zistili, že sú to aj mimozemské duchovné interdimenzionálne bytosti, takzvaný duchovia.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: