Navštívili Aborigince mimozemšťané Wondina ?

Šedivák - posel Wondina ?

Na severozápadě Austrálie se nachází známé pohoří Kimberley. Proslavilo se díky petroglyfům, které z velké části zobrazují mimozemšťanům podobné bytosti.

Na Kimberleyských skalách pozorujeme téměř  na každém kroku postavy s brýlemi, nebo nezvykle velkýma očima, paprsky okolo hlavy, oblečeny do těsných kombinéz. Tyto malby jsou až 5 tisíce let staré. Austrálci těmto bytostem říkají Wondina, což znamená mateřská bohyně. Příchod Wondinů byl zpravidla doprovázen hromy, dýmem a blesky – od tud i tzv. tvůrci blesků a hromů.

Zajímavá událost se v oblasti Kimberley stala v říjnu 1940. Pilot Hans Bertram musel v této lokalitě nouzově přistát. Domorodci ho nechali na živu z jednoho prostého důvodu – měl letecké brýle s koženým okrajem. Aboriginci ho zkrátka považovali za posla Wondin.

Jak je možné, že se aboriginci nazývaná civiliazce Wondina tak nápadně podobá dnešnímu popisu tzv. šedých ?

Zachytili i jiné kultury podobné bytosti ? ANO !

Přes Indický oceán vede z Kimberley velice dlouhá cesta, ale i přes to byly téměř totožné bytosti nalezeny v Alžírské saharské oblasti Tassili. Oblast známá malbami zvířat se může chlubit kulohlavými bytostmi, nápadně připomínající tvory, s kterými se kdysi setkali Aboroginci. Malby v Tassili jsou staré až 6000 let př. n. l.

V případě druhého obrázku je za bytostí vidět letící těleso diskovitého tvaru, nejspíš proto, aby byl jasný původ tohoto starověkého astronauta.

Jeskynní malby bytostí z Tassili

Další Wondin ?

Další fascinující nález pochází z Kievu. Opět znázorňuje postavu (až robotického vzhledu) s kulatou hlavou, avšak v tomto případě se jedná o sošku vyrobenou v období 4000 – 700 let. př. n. l.

Kievský robot

Téměř stejné bytosti nacházíme i na malbách v Barierovém kaňonu v Utahu. Postavy s velkýma očima a kulatými hlavami se tyčí do výšky až pěti metrů. Malby odpovídají období až 7000 let př. n. l.

Malby v Utahu

Bytosti nosící helmy s anténami ?

Co když se Aboriginové setkávají s Wondin dodnes? Někteří domorodci tvrdí, že je unáší  civilizace plazích bytostí. (viz. http://www.exopolitika.cz/news/byla-na-australskych-domorodcich-provadena-mimozemska-chirurgie-/)

Všechny tyto nálezy se dají považovat za nevědecký důkaz toho, že jsme tu nebyly, nejsme a ani nebudeme sami.

Reklamy

Posted on Leden 25, 2012, in Alternativní myšlení, Archeoastronautika, Nezařazené and tagged , , , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Na tom obrázku, pod ktorým je napísaný text „Jeskynní malby bytostí z Tassili“ tie čudné, nepozemsky vyzerajúce humanoidné bytosti ako keby sedeli na nejakých vznášajúcich sa kreslách. Sú tak zohnutý ako keby v tom niečom sedeli a nohy majú v takej polohe ako keby nestáli na zemi. Špičky nôh im ako keby iba tak voľne vysia ako keby lietali, ako keby ich tie kreslá, na ktorých sedia, nadnášali nad zemou. Okolo pásov majú aj také niečo, ako opasky, s ktorými sú pravdepodobne bezpečne pripútaný k tým lietajúcim kreslám. Že by to boli nejaké antigravitačné vznášadlá ? Tomu Kievskému robotovi spočítajte prsty na rukách. Ak mal aj palec (v pozadí počas držania si nôh), ktorý na fotografii nevidieť, tak mal šesť prstov. A tie prsty má aj nejako neprirodzene dlhé, že si s nimi vie tak dobre chytiť celú nohu. Alebo že by mal nohy také tenké alebo kombinácia obydvoch ? Tá posledná, zelenými písmenami napísaná veta sa mi veľmi páčila a samozrejme, že s ňou aj súhlasím. Nám takéto nevedecké dôkazy bohato stačia, lebo ich množstvo a dôveryhodnosť nie len nahradí ale aj prekoná tú takzvanú „vedeckosť“.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: