Pocházel mayský král Pakal z vesmíru ?

Máyi byl nazýván „Létající božský učitel“ - měl toto pojmenování oprávněně ?

Je rok 1952 a mexický archeolog Albert Ruz právě pátrá v mexické oblasti Palenque po pozůstatcích máyské civilizace. Dostává se do tzv. Chrámu nápisů, kde později učiní, jeden z největších objevů v dějinách mezoamerické archeologie.

Ruz vchází do jedné z mayských pyramid v Pelenque, aniž by tušil, že nález pod jeho nohami, převrátí archeologický svět naruby. Podlahu tvořila ohromná kamenná deska. Společně se skupinou archeologů desku nadzvednou, a tak objeví schodiště vedoucí přímo do nitra pyramidy. Sestoupili dolů a spatřili ohromnou hrobku, kde se nacházelo asi šest naprosto neporušených těl, na konci místnosti, pak byl velký trojúhelníkovitý otvor. Přistoupili blíže a zcela užasli. Vstoupili totiž do hrobky samotného mayského krále K’inich Janaab‘ Pakala.

O mnoho zajímavější však je víko hrobu. Nic podobného doposud nebylo objeveno. Deska zakrývající hrob váží okolo 5ti tun a nese na sobě rytinu, kterou by jsme dnes přirovnali ke kosmonautovi sedícímu v raketě.

Vidíme muže, který sedí v nějaké kabině, na nose má vzduchovou masku a jeho ruce manipulují s ovládacími prvky lodi, nohy jsou pevně opřeny do pedálů a za zády má technickou část plavidla, aby vše bylo naprosto jasné, ze zadní části rakety vychází dým a plameny.

Erich von Däniken říká: „Toto je neuvěřitelné, toto je absolutní důkaz pro archeoastronautickou teorii“, a já s ním naprosto souhlasím.

Reklamy

Posted on Leden 18, 2012, in Archeoastronautika, Nezařazené and tagged , , , , . Bookmark the permalink. komentáře 4.

 1. Dobrý den , není to vyloučené , že to byl snad učitel z vesmíru , ten Maquin Pacal . Fyzicky mu prý bylo , když byly prozkoumány jeho ostatky , cca 43 let , avšak údaje na stéle uvádí dobu kdy vládl a posléze zemřel cca 80 let , tedy skoro 2* více . Pochopitelně , kdyby vykonal vesmírný výlet ke hvězdám , tak by to , aby zestárnul maximálně o pět let, může se dostat do sebevětší vzdálenosti , avšak vždy se vrátí do zemské budoucnosti . Takže na Zemi za jeho pět let mohlo upynout právě třeba 40 let. Přičemže ten letový „plán“ je asi takto : cca jeden rok na urychlování skoro C , pak 1 vteřina klouzavého letu , kdy se dostane do sebevětší vzdálenosti, pak jeden rok decelerace (proto jeden rok , aby to lidský organismus vydržel cca právě 10m/s2) , pak třeba jeden rok mise a pak totéž zpět . Vlastně za tu jedinou vteřinu se lze dostat do jakékoliv vzdálenosti , jenže právě , tady začíná ta potíž, na Zemi uplyne právě tolik , kolik je světlu třeba času na překonání této vzdálenosti .To přiblížení k C na 0.999…999 , potřebný počet devítek jen umožní tu „sebevětší vzdálenost , bohužel za cenu času ,který mezitím uplyne na Zemi . Takže on mohl zestárnout na cestě cca 5 let , ale přitom na Zemi celkem uplynulo třeba právě těch 40 „ztracených“ let .

  • ondraprochazka

   Pakal se narodil v roce 603 našeho letopočtu a zemřel v roce 683, měl tedy 80 let. Jakoukoliv rychlost a let vesmírem nelze určit, protože měl zcela určitě jinou technologii než mi.

   • Dobrý den , to já také říkám , údaje na stéle uvádí dobu , kdy vládl , tedy jinými slovy v jakém roce (kalendáře) jeho (Maquinova Pakalova) věku se ujal vlády) a v jakém roce (kalendáře) zemřel . Tělesná dispozice anatomicky , nemylím tělesnou zachovalost či opotřebenost ukazuje na 42-43 let . To je ten důležitý rozdíl . Prostě chtěli tím vědci zkoumající jeho ostatky říci , že kdyby zemřel v tělesných 80 letech , tak to také s přesností asi 3 let sdělí . Nepředpokládám , že bylo tělo pod kamennnou deskou vyměněno za tělo jiného muže , který fyzicky zestárnul a zemřel ve 42 letech za skutečné tělo muže odpovídajícího úmrtí v 80 letech tělesného věku a toto bylo uloženo jinde . Proto přemýšlím nad rozdílem 37 – 40 let rozdílu .
    Co se týká technologie , předpokládám , že podobné věci jako gravitace a rychlost světla si počíná obdobně „u nás“ i v dalekém hvězdném systému , třeba Siria , takže nepochybuji , že vesmírní učitelé mají pokročilejší technologii , ale se stejnými fyzikálními omezeními .
    Na shledanou

 2. Niekedy dávnejšie som tomuto archeoastronautickému vysvetleniu veril aj ja, ale odkedy som si podrobnejšie a tak viac do hĺbky preveril aj zistenia archeológov, že aké sú na tom vrchnáku od hrobu podľa nich duchovné symboly, tak mi to ich vysvetlenie už pripadá ako podstatne triezvejšie vysvetlenie.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: