Člověk, který rozmlouval s vesmírnými bratry

.

Jeden z nejznámějších kontaktérů všech dob.Člověk proslavený díky světoznámé knize Flying Saucers Have Landed (Létající talíře přistály) – Desmond Leslie,  ale také autor knih s tématikou mimozemských kontaktů.

George Adamski měl velice pestrý život.Jako mladý s otcem emigroval do USA, kde také mělo dojít k jeho prvnímu kontaktu.Část svého života však strávil také v Tibetu, kde se měl duchovně vzdělávat.Po návratu do USA, zakládá v kalifornii společnost The Royal Order of Tibet (Královský tibetský řád).

Jedna z Adamskiho fotografií, která má zachycovat mateřskou loď z Venuše, z níž se oddělují menší objekty

První kontakt nastal 20.11.1952 v Mojavské poušti. Adamski se svými přáteli pořádal piknik, když v tom spatřily na obloze doutníkovité těleso pronásledované stíhačkami.Od UFO se oddělil menší objekt a snesl se asi 1,5 km od George.

Adamski se jako jediný vydal letoun prozkoumat.Kousek od objektu spatřil humanoidní bytost oblečenou v zelenohnědé kombinéze.Po přiblížení, s ním bytost navázala telepatickou komunikaci.Tvrdil, že pochází z Venuše a je jakýmsi velvyslancem na Zemi. Venušané, jsou prý velice znepokojeni počínáním lidstva, které je hrozbou nejen samo sobě, ale i ostatním civilizacím.Venušan také řekl, že se celá jejich rasa snaží mírumilovně vrátit lidstvo do původních kolejí, narozdíl od civilizací z Saturnu a Jupiteru, které mají zcela jiné úmysly.Bytost požádala Adamskiho o kousek fotografického filmu, který měl u sebe, a potom se Venušan otočil a odešel.

Další typ lodi, které je však podle odborníků pouhou poklicí na hrnec.

Posléze se Adamski s ostatními svědky domluvil, že se všichni podepíší pod tvrzení, že viděli UFO, ze kterého se oddělila menší loď.

13.12.1952 se Adamski na místo vrátil, aby zpět obdržel film, který před více jak dvěma týdny dal muži z Venuše.

Na vráceném filmu bylo vyfotografováno spoustu vesmírných letounů.Adamski samozřejmě chtěl vše zveřejnit, tím si však rozdělil lidi na ty co mu věřili a na ty, kteří byly přesvědčeni, že je blázen, nebo přinejmenším lhář.

Roku 1955 se počet Adamskiho příznivců rapidně snížil poté, co dva jeho přátelé, kteří se účastnili onoho pikniku na veřejnosti oznámili, že žádné UFO neviděli.

Adamski začal bojovat o svou popularitu a prohlašoval, že ho jeho vesmírní bratři vzali na projížďku okolo Měsíce, a také na Venuši.

Vědci si klepaly na čelo, i přes to, že předložil řadu „důkazů“.Kromě fotografií a nahrávek mimozemských letounů,předložil i kus létajícího disku.

Krátce po jeho smrti (23.4.1965) došlo k rozmachu kosmonautiky a začaly tak přicházet snímky vesmírných těles, které měl Adamski navštívit.Dnes již víme, že se v blízkém okolí naší planety a v naší dimenzi, nevyskytuje žádná planeta, která by mohla mít formu života nadanou inteligencí.

Reklamy

Posted on Leden 7, 2012, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Nezařazené, Ufologie and tagged , , , . Bookmark the permalink. komentáře 4.

  1. i have visited this site a couple of times now and i have to tell you that i find it quite nice actually. keep it up!

  2. Mám také podozrenie, že pán Adamsky bol podobný podvodník ako aj kontaktér Meier zo Švajčiarska. Tie jeho filmy sa takto ľahko dajú dosť hodnoverne napodobniť: http://www.youtube.com/watch?v=1M_ADHmPl7s. Samozrejme, že nie len z toho jedného dôvodu bol George možno klamár.

  1. Pingback: Člověk, který rozmlouval s vesmírnými bratry | First Contact , CON1ACT

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: