Konspirace Hollow Earth: Je naše planeta dutá ?

.

S informacemi vedoucími k názoru, že planeta Země je ve skutečnosti dutá, se setkáváme nejen u mnoha konspiračních teorií, ale i u domorodců v Jižní Americe a Africe.Tento článek a web, je však orientovaný na UFOlogii a Konspirace, tak si pojďmě přiblížit některé konspirační teorie….

Jedna teorie říká, že v podzemí (dutém prostoru) dodnes přežívají potomci Atlanťanů, ba dokonce Atlanťané, kteří se do podzemí přestěhovali poté co zanikl jejich kontinet Atlantida.Vchody do této podzemní země mají být rozmístěny strategicky a v jejich okolí se prý v pravidelných intervalech mají objevovat UFO.

Podle zastánců této teorie je tam dokonalé životní prostředí řízené „centrálním sluncem“, které způsobuje polární záři na severním a jižním pólu, kde mají zároveň být velké podzemní vstupy.

Dostali se nacisté do "středu země" ?

Jiní lidé tvrdí, že pod zemí mají své základny nacisté, kteří se sem pro změnu  nastěhovali před pádem Třetí říše a UFO pozorovaná na povrchu jsou výsledky projektů Haunebu.Do podzemí se měly dostat v Antarktidě, kde měli nacisté rozsáhlá území známá jako Neuschwabenland.Konspirátoři si myslí, že nacisté plánují útok proti povrchu a chtějí tak docílit Hitlerova plánu o vyhubení lidí, kteří neodpovídají Árijskému ideálu.

O něco pravděpodobnější  se zdá, avšak podobně „šílená“ teorie o tom, že se „vnitřek “ země stal útočištěm mimozemšťanů, kteří tam mají své základny a pravidelně se napojují na světovou elitu.

A co mimozemšťané ?

Vchody do této země mají být moderní technologií skrývány, aby na ně veřejnost nepřišla skrz satelitové snímky.

Za nejznámějšího badatele hledajícího dutou zemi se považuje plk. Percy Fawcett, který v Amazonii hledal vstup do podzemní říše Agharta.Dokonce se mu podle jeho deníků podařilo navázat vztahy s amazonskými indiány Morcegos, kteří ještě dnes nejsou dokonale popsáni.Plk.Fawcett se z Amazonie už nikdy nevrátil.

podzemní říše Agharta

Reklamy

Posted on Prosinec 28, 2011, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Konspirace and tagged , , , , . Bookmark the permalink. komentáře 3.

  1. Podľa môjho názoru určite má niekto pod zemou obrovské základne ale to, že by bola celá naša planéta Zem dutá, tak to je už priveľa a s tým už nesúhlasím. To skôr Mesiac sa mi zdá byť dutým. Tak podobne dutým je pravdepodobne aj mesiac planéty Mars s názvom Phobos. Tá dutosť vraj dokazuje umelý pôvod mesiaca.

  1. Pingback: Japonská princzena Kaoru Nakamaru hovoří o přechodu do 5.dimenze « Ondřej Procházka

  2. Pingback: Skutečný stavební kámen konečného řešení « Ondřej Procházka

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: