Zatajená historie – 1.díl – Sumer

Obrazy, sošky, artefakty, které by neměly existovat.

Je možné, že nás v historii navštívila  vyspělá civilizace nepocházející z naší planety ? , nebo se takováto civilizace vyvinula na zemi ? Mohli jsme v minulosti mít civilizaci na vysoké úrovni ? proč ne ! známe přeci příběhy jako Atlantida, Eldorado …

-> Příště archeoastronautická Itálie …

Reklamy

Posted on Prosinec 17, 2011, in Alternativní myšlení, Archeoastronautika and tagged , . Bookmark the permalink. komentáře 2.

  1. Dobrý den , myslím ,že jsou modely artefaktů , např. v Museo de oro v Kolumbii , jež jsou ponejvíce podobné modelům letadel a také jsem se dočetl , že byly podle nich sestrojeny skutečné funkční modely s odpovídajícími aerodynamickými vlastnostmi a vyzkoušeny při praktickém letu . Největší problém té aerodynamiky je ,že vyžaduje složité výpočty a mnoho pokusů ve vzduchu při odpovídajících rychlostech .(Stačí jen se podívat , kolik letadel bylo nutně zničeno , než se lidstvo dopracovalo k nadzvukuvým letadlům) . Jinak ty modely ze zlata jsou oficiálními vědci a archeology prezentovány jako jakýsi okřídlený hmyz a v tom muzeu asi jsou spíše stranou .
    Co se Sumeru týče , tak na vyobrazeních jsou tuším na nějaké pečeti cosi jako soudobé zbraně , tuším , že se vědci pokoušeli tvrdit , že se jedná o beranidla , jenže ona beranidla jsou proti zdi pod úhlem šikmo vzhůru , ne kolmo proti zdi , což je v praxi neúčinné a určitě tehdejší lidé znázorňovali , co viděli .
    Myslím , že jedno z modelů letadel ze zlata si zvolila společnost AAS asi ve Švýcarsku .

  2. Reagoval jsem na váš e-mail … Co se týče Sumeru, tak se jednalo o jednu z nejstarších civilizací.Byla to civilizace velice vyspělá.Významným badatelem, zkoumajícím záhady Sumeru je pan Zecharia Sitchin, který přeložil několik sumerských textů…
    Co Sumerové mysleli svými hliněnými destičkami, těžko říct, ale jusem jeden z těch, který skálopevně stojí za celou teorií o starověkých astronautech.
    Váš zájem o Latinsko-americké kultury je mi velmi blízký a rád si budu číst vaše články.Některým záhadám z této oblasti se v budoucnu jistě budu také věnovat.Připravené to v počítači mám ….

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: