Největší konspirace 21.století : World Trade Center

Budovy při nárazu


Kancelářské komplexy vysokých staveb tyčících se na Manhattanu dělají dominantu celému New Yorku, zvláště pak dvojice budov 1 a 2 známá také jako „Twin Towers“ (Dvojčata).Skutečně nikdo netušil co je 11.9.2001 spolu s budovou č.7 a s Pentagonem čeká ?

11. září 2001 v  8:45 otřese centrem Manhattanu ohlušující rána.Letadlo American Airlines č.11 naráží do jedné z budov WTC (World Trade Center).Zabíjí tak v okamžiku všechny lidi na palubě a později i velkou část lidí v budově.Nikdo z přihlížejících však netuší, že se to samé bude za chvíli opakovat na budově druhé…A později, také na budově sídla Ministerstva obrany USA.Výsledkem toho všeho je je 2 996 mrtvých lidí.

Konspirace může začít

Hned po útocích se vyrojila řada teorií, které nejsou spokojeny s oficiální verzí vlády USA.

Jedna z alternativních verzí zní, že dvojčata byla zkonstruována tak, aby nárazu letadla odolala a tento fakt potvrzuje i sám Minoru Yamasaki, který budovy navrhoval.I z plánů stavby je zřetelné, že při nárazu či výbuchu by došlo k sesuvu „pláště“ budovy, ale její jádro by zůstalo zcela neporušené.To budí k přesvědčení, že do budov musely být doneseny vysoce účinné trhaviny, aby došlo k sesuvu celé stavby.Na to navazuje i fakt, že i několik měsíců po jedenáctém září byly po celém Manhattanu  nacházeny zbytky nevybuchlé trhaviny známé jako Termit.

Stavební plán budov 1 a 2

Termit je vysoce hořlavá pyrotechnická směs, která může hořet i bez přístupu kyslíku a také pod vodou.

Další zajímavý důsledek zářijových útoků je pád kancelářské budovy WTC č.7.Nezasáhlo ji žádné letadlo, ale i přes to se sesula k zemi.V oficiální verzi stojí, že spadla v důsledku poškození troskami budovy č.1, ale očití svědci, tvrdí, že žádné trosky do této budovy nenarazily, naopak z budovy šel slyšet výbuch.

Dalším faktorem, podporujícím alternativní scénář útoků je, že v troskách budov 1 a 2 nebyly nalezeny povinné černé skříňky.Oficiální verze tvrdí, že se roztavily vlivem vysoké teploty.Byla tam tedy vysoká teplota, ale otázkou zůstává jak to, že byly nalezeny pasy teroristů a šátek jednoho z únosců. Přitom všechny informace o pasažérech včetně jejich dokladů byly ztraceny.

Bylo nacházeno čím dál více mrtvých a zraněných těl, ale záchranáři nikde, v to ráno shodou okolností probíhalo cvičení záchranných týmu a tak musela velká část hasičů, policistů i záchranářů odjet z NY.

Pentagon je připraven na útok !

Pentagon po nárazu "letadla"

Pentagon po nárazu "letadla"

Zatímco na Manhattanu už zemřeli stovky lidí, další letadlo se řítí na budovu Pentagonu.Naráží do jedné strany pentagramové stavby, ale počet zraněných je zanedbatelný.V této straně budovy totiž probíhala celková výměna počítačů (náhoda ?)

Podle vlády USA došlo k nárazu Boeingu 757, ale je to pravda ?

Díra po nárazu v budově byla sice obrovská, ale rozhodně to nebyl otvor, který by za sebou zanechal Boeing 757.

Boeing 757 by měl zanechat mnohem větší otvor, ale při dopadu se prý rozlomil a budovou propadl - to však video nezachycuje

Co tedy způsobilo zničení části budovy ? Videozáznam jedné z kamer,  ukazuje výbuch, ale nikde letadlo, odborníci tvrdí, že kamera letadlo ve vysoké rychlosti prostě nezachytila.

Pasažéři vše zachránili

Čtvrté letadlo prý mělo namířeno na Bílý dům, ale odvážní pasažéři vtrhli do kokpitu a letadlo havarovalo.Zní to trochu jako z amerického filmu, ale toto je oficiální verze.

Letadlo havarovalo poblíž Shanksvillu ve státě Pennsylvania.Trosky byly rozmetané do okruhu několika kilometrů ( možnost sestřelení letadla).Trup zanechal hlubokou díru v zemi, která však podle Google maps byla vykopána již před několika měsíci.

Zosnovala vláda USA útoky při nichž zemřeli téměř 3 tisíce lidí, aby mohla provést invazi do Íráku ? Inspirací z historie by bylo dost.: útoky na obytné domy v rusku roku 1999 ( Ruská vláda se podle zavražděného agenta KGB Alexandra Litviněnka snažila podnítit ruské obyvatele proti Čečencům) , nebo útok nacistů na svůj vysílač v Gliwic ( Hitler měl tím pádem důvod zabrat Polsko.)

Jak to tedy bylo ? Hrají nám skutečně vlády divadlo, které nikdy nebude mít derniéru ?

Reklamy

Posted on Prosinec 17, 2011, in Alternativní myšlení, Konspirace and tagged , , , . Bookmark the permalink. 1 komentář.

  1. Súhlasím s obsahom tohto článku. Tajná svetová vláda to má na svedomí. To video nejde, píše to, že je už súkromné. Asi bol na to aj nejaký dôvod aby to bolo súkromné.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: