Průvodci do nové doby nebo hrobníci svého řemesla ?

K nejspekulativnější částí ufologie patří bezesporu kontakterství.Zatímco se zdá, že někteří lidé, skutečně mají kontakt s nějakými vyššími bytostmi, u některých občanů a skupin, by jsme spíše zvažovali návštěvu psychiatrické léčebny…

Řada lidí, nejen z kontakterské komunity cítí, že současná doba vrcholí, a že vstupujeme do nové „dokonalejší dimenze“.

Bohužel řada „kontaktérů“, ztratila svou věrohodnost již při první příležitosti své veřejné prezentace. Není nutné jmenovat konkrétní osoby, ostatně všichni jistě známe skupinu Vesmírných lidí a jejich svérázného představitele.Přesně toto je typ lidí, kteří v očích veřejnosti zesměšňují jiné, možná „autentické“ kontaktéry.

Většinu příznivců si kontaktérsky i nábožensky založené sekty získají díky jejich „propagačnímu programu“ jehož základem je probuzení strachu v obyčejných lidí, většinou prostřednictvím katastrofických scénářů (viz. Pan Harold Camping,jehož záměr byl jednoduchý – opakovaně prorokovat konce světa, a tak donutit obrovské masy lidí zbavovat se svého majetku (druhý konec světa v roce 2010) –, někteří jedinci totiž měli být vybrání a spaseni Kristem, avšak pod podmínkou, že své tělo a duši očistí od peněz a cenných věcí)

Podobný program si vybudovala i česká sekta Vesmírní lidé.Ten jejich se zakládá na údajné invazi jakých si reptoidů (Andělé světla či vesmírní bratři jim říkají Ještírci, nebo bytosti pekel), kteří mají zájem nás očipovat mimozemskými implantáty.Zakladatel této sekty říká, že vesmírní bratři pod své ochranné štíty nikoho nenutí, ale zároveň dodává, že pokud se k nim nepřidáme, skončíme jako očipovaní otroci ještěrů z pekel.Před těmito ještěry mají některé z nás zachránit světelné bytosti z Plejád vedené Aštarem Šeranem a Ptaahem, veliteli dvou vesmírných flotil.Ke konci si pak Ivo Aštar nedovolí odpustit říci, že v současné době spěje 95% lidí k očipování ještírky.Jde tedy opět o budování strachu veřejnosti.K takovéto skupině se jistě přidá spoustu naivních důvěřivců a pomohou tak rozvíjet toto bludné myšlení.

Aštar Šeran

Závěrem je tedy nutno říci, že v tomto světě zmatku a politických zvratů, je důležité si na okolní dění tvořit vlastní názor bez zásahu Bendových ještírků a zmanipulovaných informací poskytovaných celosvětovými médii do našich myslí .

Reklamy

Posted on Prosinec 12, 2011, in Alternativní myšlení, Exopolitika, Nezařazené and tagged , , . Bookmark the permalink. Napsat komentář.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: